Заміна гальмівного шлангу

Заміна гальмівного шлангу в Києві

На періодичність заміни впливає: 

  • вік автомобіля
  • умови експлуатації
  • марка авто
  • вчасна діагностика


Експерти рекомендують перевіряти стан запчастини кожні 6 тис. км, а міняти її кожні 5 років, навіть за відсутності видимих пошкоджень та ознак зносу.

ЦІНИ НА ПОСЛУГИ

Гальмівна система

Найменування послуги Легкова Позашляховик
Заміна шланга гальмівного 500 грн
Заміна гальмівних колодок дискових (комплект) 600 грн
Заміна гальмівних колодок задніх (комплект) 600 грн
Заміна гальмівних колодок барабанних (комплект) 1200 грн
Заміна гальмівного барабана 600 грн
Регулювання ручного гальма від 800 грн
Заміна колодок ручного гальма 1200 грн
Заміна троса ручного гальма (одна сторона) від 500 грн
Заміна гальмівного супорта 600 грн
Заміна ремкомплекта гальмівного супорта 1 поршень 800 грн
Заміна ремкомплекта гальмівного супорта 2 поршня 1000 грн
Заміна ремкомплекта гальмівного супорта 4 поршня 1200 грн
Заміна головного гальмівного циліндра 1500 грн
Заміна гальмівного циліндра робочого 900 грн
Заміна вакуумного підсилювача гальм 2200 грн
Заміна гальмівних дисків з колодками (пара) 1200 грн
Заміна гальмівної рідини 600 грн
Заміна гальмівних колодок задніх дискових з ел. приводом ручного гальма (комплект) від 800 грн
Розробка гальмівного супорта 800 грн
Перевірка биття перед. гальмівних дисків 300 грн
Перевірка биття зад. гальмівних дисків 300 грн

Навіщо міняти гальмівні шланги

Гальмівна система автомобіля складається з різних компонентів, які різною мірою піддаються навантаженням. У разі зношування або пошкодження навіть невелику деталь потрібно терміново замінювати. Найчастіше проводиться заміна гальмівного шлангу, завданням якого є подача рідини у супорт. Цей елемент складається з декількох шарів, металевої сітки та гуми. У процесі експлуатації він зношується, з’являються різні дефекти та пошкодження. Але експерти рекомендують не чекати на критичний зношування, а встановлювати новий компонент з метою профілактики.

На знос трубки впливають такі фактори:

  • Різкі коливання температури. Зміни погоди від морозу до відлиги призводять до пошкоджень виробу та розгерметизації системи. Вода проникає в пори, замерзає та кристали льоду руйнують матеріал.

  • Механічні пошкодження. У процесі руху автомобіля трубки багаторазово згинаються і розгинаються, що призводить до прискореного зношування та появи дефектів.

  • Волога. Підвищений рівень вологості сприяє розвитку корозійних процесів на металевих вузлах та деталях.

  • Забруднення ТЗ. Тверді забруднення поступово накопичуються та створюють непрохідність магістралі. При гальмуванні значно підвищується тиск на внутрішні стінки, що може призвести до їхнього розриву.

 

Враховуючи комплексний вплив перерахованих факторів, необхідна регулярна перевірка стану та оперативна заміна переднього та заднього гальмівного шланга у разі виявлення ознак зношування або пошкоджень.

Не існує єдиних встановлених термінів заміни. Термін експлуатації автомобильної запчасти розрахований на пробіг авто за 10 000 км. Але експерти рекомендують перевіряти стан запчастини кожні 6 тис. км, а міняти її кожні 5 років, навіть за відсутності видимих пошкоджень та ознак зносу.

Коли необхідно міняти гальмівні шланги

Оцінити стан системи та точно виявити неполадки може спеціаліст після проведення огляду та діагностики. Є низка ознак, на які автомобілісту слід звертати увагу, щоб вчасно виконати ремонт.

За наявності таких ознак слід терміново звернутися до автосервіс MB Master за професійною допомогою, щоб запобігти відмові гальм та попаданню в ДТП.

Які переваги заміни гальмівних шлангів?

Гальмівний шланг – це елемент системи гальмування автомобіля, який забезпечує транспортування тиску гальмівної рідини від гальмівного блоку до гальмівних механізмів.

 

Заміна гальмівних шлангів може покращити ефективність гальмування та забезпечити більшу безпеку на дорозі. Нові шланги також зменшують ризик витоку гальмівної рідини та допомагають уникнути серйозних проблем з гальмівною системою у майбутньому.

Заміна гальмівного шлангу: самостійно чи на СТО

Потертості, тріщини, іржа – часті причини пошкоджень гальмівних шлангів, які важливо визначити та усунути до того, як шланг вийде з ладу. 

Ось чому: навіть якщо решта компонентів гальмівної системи справні, при пошкодженні будь-якого зі шлангів і протікання рідини вся гальмівна система виходить з ладу. Машина просто перестає гальмувати!

Щоб не зіткнутися з такою неприємністю на дорозі, потрібно вчасно обслуговувати гідравлічні компоненти гальмівної системи вашого авто. А якщо вже зіткнулися з несправністю гальмівної системи – краще зробити заміну гальмівних шлангів у спеціалізованому сервісі, а не вдома.

⚠️ Заміна гальмівних трубок та шлангів є складною процедурою, яка вимагає спеціальних навичок та інструментів. Рекомендується довірити цю роботу професіоналам, щоб уникнути помилок та забезпечити належне функціонування гальмівної системи.

Заміна гальмівного шлангу на сучасному СТО MB Master

МАРКИ АВТО

С которыми мы работаем уже не первый год. Мы являемся сертифицированым сервисным центром с професиональными механиками.

> 0
Замен проводим ежемесячно
0 %
Замен проводим в течении 1 дня
0
Довольных клиентов
0 %
Довольных клиентов
0 км.
Гарантии на работы специалистов
0
Лет - общий опыт работы механиков
Edit Template
viber telegram