Заміна ламп на світлодіодні

Заміна звичайних ламп на світлодіодні

Переваги LED-ламп:

  • Велика яскравість у порівнянні з галогеновими фарами
  • Міцність та захист від прямого удару;
  • Система охолодження, яка не допускає перегрівання;
  • Зниження навантаження на бортову мережу, що зменшує витрату палива;
  • Проста установка;
  • Термін служби щонайменше 5 років.
ЦІНИ НА ПОСЛУГИ

Найменування послуги Легкова Позашляховик
Заміна ламп на світлодіодні від 150 грн

В останні десятиліття автомобільна індустрія активно впроваджує нові технології, які покращують безпеку, ефективність та комфорт водіння. Одним із таких покращень є заміна стандартних ламп розжарювання на світлодіодні. LED лампи пропонують значні переваги, порівняно з традиційними галогенками, тому вони стали популярним рішенням для багатьох власників автомобілів.

Переваги світлодіодних ламп в автомобілі

Види ламп освітлення

На території України серед водіїв стала дуже популярною процедура з вдосконалення головного світла на своїх автомобілях, шляхом встановлення ламп, які здатні випромінювати більшу кількість світла. В освітленні автомобілів використовуються лампи таких видів, як ксенонові, галогенні, світлодіодні (LED-лампи). В останній час, дуже популярним стало замінювати в фарах головного світла штатні галогенові лампи на LED-лампи та ксенонові, що заводом виробником не передбачено із за конструкції самої фари. Галоген, ксенон і діоди – кожна з цих ламп світить по-різному. І під кожну виробник змушений робити іншу конструкцію фари, щоб вони світили правильно і не сліпили зустрічних. Все це впливає на безпеку.

Світлодіоди вважаються найперспективнішими в цьому відношенні варіантів, оскільки мають беззаперечні переваги

  • Яскраве і рівне світло

  • стійкість до механічних і температурних впливів

  • низьке енергоспоживання

Все це робить їх використання практично і економічно виправданим.

На сьогоднішній день більшість машин з встановленими світлодіодами є автомобілями VIP-класу.

Однак поставити лед-лампи в «бюджетний» опель або форд практично не складе труднощів. Причому вони відмінно підходять не тільки для ближніх і дальніх вогнів, але і в якості противотуманок і вогнів денного світла. Така повна модернізація буде абсолютно виправдана. Варіантів цоколя пропонується досить, найбільш популярними є роз’єми Н1, Н4, Н7, Н11 та ін.

Заміна ламп розжарювання на світлодіодні в Києві. На що звернути увагу

Важливим моментом установки хороших ламп є правильно обрана світловіддача. Деякі недобросовісні продавці, бажаючи нівелювати неправильний розподіл променя на рефлекторе, застосовують суперпотужні світлодіоди зі світловим потоком до 8000 Лм. В результаті занадто широка світлова смуга на дорозі сліпить їдуть назустріч водіїв, що негативно впливає на комфорт і безпеку їзди.

 

Тому не слід сліпо вірити привабливим пропозиціям постачальників; краще підібрати лампи зі збалансованим світловим потоком. Крім того, прилади від гідних виробників мають розташування світлодіодів, яке відповідає конструкції штатного відбивача і грамотно сфокусовані. В результаті світло на ближніх фарах не буде «бити» занадто широко, а на далеких дасть необхідний охоплення по ширині.

Встановлення світлодіодів: з чого почати?

Чи варто міняти традиційні лампи на світлодіоди у фарах ближнього і дальнього світла?

Хтось уже зважився на це, але багато хто вважає, що в цьому разі краще довіритися “класиці”. По-перше, яскравості світлодіодів для застосування у фарах може не вистачити. А по-друге, навіть якщо і знайти рішення проблеми яскравості (наприклад, є пропозиції таких фар від фірм Hella і Philips), воно може виявитися дуже дорогим, а отже, невиправданим.

МАРКИ АВТО

С которыми мы работаем уже не первый год. Мы являемся сертифицированым сервисным центром с професиональными механиками.

> 0
Замен проводим ежемесячно
0 %
Замен проводим в течении 1 дня
0
Довольных клиентов
0 %
Довольных клиентов
0 км.
Гарантии на работы специалистов
0
Лет - общий опыт работы механиков
Edit Template
viber telegram