Заміна салонного фільтра

Заміна салонного фільтра в Києві

Регулярна заміна фільтра салону авто – це 

  • надходження очищеного повітря
  • підтримання комфортного мікроклімату
  • запобігання появі цвілі та неприємного запаху

 

ЦІНИ НА ПОСЛУГИ

Заміна технічних рідин і фільтрів

Найменування послуги Легкова Позашляховик
Заміна масла в ДВЗ 350 грн
Заміна масла механічної КПП 500 грн
Заміна повітряного фільтра 200 грн
Заміна фільтра салону (кондиціонер) в бардачку 250 грн
Заміна фільтра салону (кондиціонер) педальний вузол 400 грн
Заміна фільтра паливного підвісного 300 грн
Заміна фільтра паливного в баку 1200 грн
Заміна фільтра палива дизельного 400 грн
Часткова заміна рідини в АКПП без заміни фільтра АКПП 1000 грн
Часткова заміна рідини в АКПП із заміною фільтра АКПП 1600 грн
Повна заміна рідини АКПП без заміни фільтра АКПП 2200 грн
Повна заміна рідини АКПП із заміною фільтра АКПП 2800 грн
Заміна масла в роздавальної коробці 600 грн
Заміна масла в мості 600 грн
Заміна рідини ГУР 500 грн
Заміна рідини системи охолодження під вакуумом 600 грн
Заміна рідини системи охолодження з промиванням 1000 грн
Заміна рідини коробки з подвійним зчепленням (DSG) 1000 грн
Змазка 1 хрестовини карданного валу 250 грн

Багаторівневе очищення повітря дає змогу нейтралізувати небезпечні для людини компоненти і продовжити термін служби обладнання. У процесі експлуатації фільтрувальний елемент забруднюється, в ньому скупчуються шкідливі речовини й алергени. Тому замінювати його слід регулярно.

Ознаки того, що потрібна заміна

Як часто необхідно проводити заміну фільтра салону?

  • Термін служби залежить від низки факторів. Основним є ступінь запиленості. Наприклад, під час їзди ґрунтовою дорогою або в районах із сильною загазованістю міняти комплектуючі доводиться частіше.

 

  • Також на очисне пристосування негативно впливає волога. Якщо машина тривалий час простоювала на вулиці або в сирому гаражі і на очищувач потрапила волога, то знадобиться нова деталь. Процедура знадобиться під час антибактеріальної обробки системи вентилювання та кондиціонування.

 

  • Щоб уникнути негативних наслідків, рекомендується перевіряти елемент в рамках кожного технічного обслуговування автомобіля, через 10000 км пробігу. Заміна проводиться, в середньому кожні 20000 км.

Причини появи неприємних запахів

Якщо всередині авто неприємно пахне, значить, на випарнику і самому фільтрі накопичився бруд, пил, сміття. Це відбувається якщо рідко пилососити і мити салон.

Салонний фільтр призначений також для вентиляції повітря, що надходить ззовні. Під час роботи машини в навколишній простір виділяються продукти згоряння палива, пил азбестовий і шинний, випаровування від реагентів і спеціальних рідин. Все це незмінно потрапило б у легені водія і пасажирів, якби не було салонного фільтра. Найшвидше він забивається в умовах мегаполісу, де повітря насичене пилом і вихлопними газами.

Крім цього, під час роботи кондиціонера на випарнику неминуче конденсується волога. Якщо довгий час їздити із забитим фільтром або взагалі без нього, порушується робота повітряної системи, що взимку призводить до обмерзання радіатора-випарника кондиціонера. 

⚠️ Бруд, що потрапив на паморозь, потім відтає, застоюється, що призводить до розвитку колоній грибків, цвілі, бактерій і до появи неприємних запахів. Щоб уникнути цього, важливо вчасно обробляти випарник призначеними для цього засобами і ставити новий фільтр.

Що таке салонний фільтр авто

Фільтр салону – це фільтрувальний елемент, який слугує перешкодою від потрапляння в салон пилу, бруду, піску, кіптяви з дороги. Фільтр покращує якість повітря, щоб дихали вже очищеним повітрям.

 

В умовах мегаполісу фільтр салону потрібно міняти мінімум кожні 10 тис. км. Тобто, кожне технічне обслуговування авто (ТО). Регламент його заміни залежно від якості фільтра вказує завод виробник. Також варто врахувати, що на термін експлуатації сильно впливає місце паркування автомобіля (під деревами або там де багато пилу).

Салонні фільтри: паперові та вугільні. Який обрати?

Що буде якщо не міняти фільтр салону?

Якщо фільтр забитий, то через нього повітря в салон ніяк не пройде, забір повітря буде зсередини салону. Такий фільтр перешкоджає потоку як холодного, так і гарячого повітря.

Може з’явиться неприємний запах у салоні автомобіля.

Може надмірно запотівати лобове скло.

 

У кожного фільтра є свій ресурс. Він може відфільтрувати тільки певну кількість повітря. З часом фільтр насичується вологою і перестає виконувати свої функції. На такому фільтрі цілком може зародиться “нове життя” (грибок, бактерії). Забитий фільтр може бути причиною, коли кондиціонер погано холодить або мимовільно вимикається. Навіть якщо ви виїжджаєте рідко, фільтр салону рекомендується міняти щонайменше раз на півроку.

Те, чим ми дихаємо в салоні безпосередньо залежить від стану салонного фільтра. Подбайте про своє здоров’я і здоров’я ваших близьких – проводьте заміну салонного фільтра на СТО MB Master вчасно!

МАРКИ АВТО

С которыми мы работаем уже не первый год. Мы являемся сертифицированым сервисным центром с професиональными механиками.

> 0
Замен проводим ежемесячно
0 %
Замен проводим в течении 1 дня
0
Довольных клиентов
0 %
Довольных клиентов
0 км.
Гарантии на работы специалистов
0
Лет - общий опыт работы механиков
Edit Template
viber telegram