Ремонт радіатора

Ремонт радіатора в Києві

Чому забивається радіатор?

 • низькоякісний антифриз;
 • в систему охолодження потрапляє олія з двигуна;
 • доливання води до системи охолодження;
 • промивка «народними засобами» (наприклад, лимонною кислотою)
 
ЦІНИ НА ПОСЛУГИ

Обслуговування та ремонт системи охолодження

Найменування послуги Легкова Позашляховик
Заміна рідини системи охолодження 600 грн
Заміна помпи (без зняття ГРМ) 1200 грн
Заміна радіатора двигуна від 1800 грн
Заміна патрубка системи охолодження від 300 грн
Заміна термостата від 100 грн

Чому треба завітати в автосервіс MB Master?

Основні причини забитого радіатора

Коли потрібно промити радіатор обігрівача?

Якщо обігрівач салону вашого авто починає гріти не так ефективно, слід терміново звернутися до фахівців автосервісу MB Master, не чекаючи, поки радіатор зовсім закупориться. Чим сильніше забита пічка, тим менше шансів усунути проблему економним способом. Промивання радіатора обігрівача без розбирання може не дати результату, якщо він повністю забитий сміттям і зовсім не пропускає антифриз. У цьому випадку знадобиться дорогий ремонт із розбиранням та заміною деталі. Якщо ви включили пічку і на вас замість теплого повітря повіяло холодним: вам необхідно терміново звернутись на СТО MB Master, здійснити промивання пічки або провести ремонт несправності.

Ремонт радіатора охолодження авто у Києві

 1. Спершу наші фахівці проводять візуальний огляд радіатора з метою всебічної оцінки його стану. Візуальна діагностика проводиться абсолютно безкоштовно. Процедура займає мінімум часу, але необхідна для визначення обсягу майбутньої роботи. Оцінивши ступінь зносу алюмінієвих радіаторів, та оглянувши їх на предмет корозії, майстрам простіше розрахувати попередню вартість робіт.

 2. В рамках діагностики проводиться дефектовка радіатора з метою визначення проблемної ділянки. Процес передбачає деякі енерговитрати й скрупульозний огляд. Щоб провести дефектовку якісно, наші фахівці знімають радіатор з автомобіля. Щоб заощадити на підсумковій вартості робіт, клієнт може привести агрегат в знятому вигляді.

 3. У деяких випадках якісний ремонт авторадіаторів вимагає ретельну прочищення трубок. Майстри СТО MB Master практикують унікальні способи механічного очищення трубок, при яких не потрібні розпаювання та зняття бачків. Таким чином, радіатор не пошкоджується.

Капітальний ремонт радіатора

Якщо радіатор має механічні пошкодження (наприклад, після ДТП), відновити які неможливо, ми пропонуємо заміну даних елементів на нові. 

Вартість капітального ремонту радіатора складається з ряду факторів

Капітальний ремонт передбачає відновлення функціоналу агрегату. Крім того, наша автомайстерня надає гарантію якості на заводському рівні. Таким чином, можна істотно продовжити термін експлуатації радіатора, поліпшити теплообмін, підвищити якість заводських елементів.

Варто враховувати, що капітальний ремонт – процес складний й тривалий. Майстри нашої СТО в Києві виконують повний спектр робіт:

 • Пайка радіатора охолодження, обігрівача;

 • розбирають радіатор на болтові й спаяні елементи;

 • чистять всі деталі зовні та зсередини;

 • готують елементи агрегату до спайки;

 • виконують остаточну збірку з подальшим тестуванням радіатора (перевірка на герметичність);

 • завершальний штрих – просушка та фарбування авторадіаторів.

Де розташований і як працює радіатор пічки?

Цей компактний елемент знаходиться у салоні авто. Найчастіше під панеллю приладів. Радіатор обігрівача підключено до системи охолодження ДВЗ. Він забезпечує передачу тепла від працюючого мотора до повітря, яке через повітропроводи подається в салон автомобіля.

Радіатор в автомобілі підтримує нормальну робочу температуру двигуна. Якщо він забруднюється або виходить з ладу, мотор починає погано працювати. Фахівці рекомендують стежити за працездатністю радіатора для того, щоб убезпечити автомобіль від дорогого ремонту двигуна. Аналогічна ситуація і з радіатором пічки. Якщо він забивається – пічка не працює. Якщо втручання в роботу радіатора не було своєчасним, знадобиться ремонт цієї важливої складової.

Діагностика та ремонт системи охолодження належить до розряду завдань з підвищеною складністю, оскільки вимагає суворого дотримання техніки безпеки і порядку в виконуваних діях.

Ми готові запропонувати такі види робіт:

Не варто панікувати, адже поломка може бути мінімальною. Наприклад, ремонт радіатора печі може полягати лише в заміні/ремонті пластикового бачка і усуненні тріщин. Ремонт бачка радіатора не займе багато часу і не спричинить великих грошових витрат.

 

Однак пам’ятайте: якщо вам знадобиться ремонт радіатора, який виготовлений з алюмінію і має пластиковий бачок, у вас можуть з’явитися труднощі з пошуком заміни. Отже, краще звернутися на СТО MB Master, співробітники якого мають гарні зв’язки з постачальниками подібних товарів.

МАРКИ АВТО

С которыми мы работаем уже не первый год. Мы являемся сертифицированым сервисным центром с професиональными механиками.

> 0
Замен проводим ежемесячно
0 %
Замен проводим в течении 1 дня
0
Довольных клиентов
0 %
Довольных клиентов
0 км.
Гарантии на работы специалистов
0
Лет - общий опыт работы механиков
Edit Template
viber telegram