Розвал сходження коліс

Діагностика та регулювання розвал-сходження коліс

Щоб уникнути складнощів з керуванням автомобіля, кожному власнику автомобіля рекомендується регулярно перевіряти та проводити регулювання розвал-сходження коліс

 
Діагностика та регулювання розвал-сходження коліс

Щоб уникнути складнощів з керуванням автомобіля, кожному власнику автомобіля рекомендується регулярно перевіряти та проводити регулювання розвал-сходження коліс

У ЯКИХ ВИПАДКАХ НЕОБХІДНО ПЕРЕВІРЯТИ І РЕГУЛЮВАТИ РОЗВАЛ-СХОДЖЕННЯ КОЛІС:

Одного разу кожні 20 000 тис. км. пробігу

При сезонній зміні шин

Після ремонту ходової частини

Автомобіль не тримає траєкторію прямою

Спостерігаєте нерівномірне зношування шин

У КОМПЛЕКС ПОСЛУГ З ПЕРЕВІРКИ ТА РЕГУЛЮВАННЯ РОЗВАЛ-ПОХОДЖЕННЯ КОЛІС НА СТО MB MASTER ВХОДЯТЬ:

[01]
Часткова діагностика ходової частини

[02]
Проверка развал-схождения колес

[03]
Порівняння показань із заводськими
параметрами

[04]
Регулювання розвал-сходження коліс

[05]
Звіт щодо параметрів регулювання

[06]
Рекомендації щодо необхідності ремонту

ЦІНИ НА ПОСЛУГИ

Розвал-сходження коліс

Найменування послуги Легкова Позашляховик
Розвал-сходження коліс від 550 грн

Розвал-сходження

Серед усіх процедур, пов’язаних з обслуговуванням та ремонтом транспортних засобів, регулювання розвалу сходження коліс машини посідає особливе місце. І багато автолюбителів впевнено підтвердять це твердження, виходячи з особистого досвіду чи досвіду своїх знайомих. Адже в переліку послуг сучасного автосервісу не так багато знайдеться прикладів того, як бажання заощадити на недорогій процедурі практично відразу призводить до непередбачених витрат. І в цій ситуації немає нічого незвичайного – відмовившись заплатити 400-800 грн. – Середня вартість розвалу сходження, водій може втратити протягом 1-2 тижнів від 5 до 10-20 тис. грн. (Середня ціна комплекту гуми R14 з установкою та регулюванням, на момент написання даного огляду). А у деяких ситуаціях. якісна дорога гума, без регулювання розташування коліс транспортного засобу щодо його кузова та площини дороги, приходить у повну непридатність після кількох днів інтенсивної експлуатації машини.   

Якщо ви цінуєте свій час та гроші, тоді ви можете скористатися послугами нашої СТО, де вам не тільки відрегулюють розвал сходження, але й нададуть повну та безкоштовну консультацію з цього питання. Ну а наступна інформація допоможе вам самостійно зрозуміти суть і важливість даної технічної процедури, не вникаючи у складні нюанси даного процесу.

Що таке розвал/сходження і чому вони такі важливі для будь-якого сучасного авто

Не треба мати знання і досвід конструктора-інженера, щоб розуміти просту річ: між колесами транспортного засобу повинен бути правильний угол, інакше у власника машини можуть виникнути серйозні технічні проблеми. Для кожного автомобіля передбачені індивідуальні кутові налаштування, які залежать від його марки/моделі, року випуску та особливостей конструкції (наприклад, вони відрізняються залежно від приводу авто).

Аналіз питання, що таке розвал-сходження почнемо з останнього. У технічній літературі досить часто зустрічається визначення сходження, як кута нахилу коліс щодо поздовжньої осі транспортного засобу. Для задньопривідних автомобілів характерно позитивне сходження, а для передньопривідних – негативне. Для вимірювання цього параметра використовуються градуси або міліметри.

Розвал – це кут нахилу коліс щодо площини дорожнього покриття. Негативний розвал – колеса авто спрямовані верхньою стороною всередину, а позитивний, коли вони дивляться верхньою стороною назовні.

Розвал сходження впливають не тільки на термін експлуатації шин вашого транспортного засобу, від даних показників залежить:

 • надійність зчеплення коліс із дорожнім покриттям;
 • високий рівень маневреності, керованості та стійкості автомобіля під час виконання складних маневрів та при пересуванні на високих швидкостях;
 • нормальна робота та термін експлуатації елементів ходової частини машини;
 • загальний рівень безпеки та комфорту в процесі експлуатації авто.

Коли потрібно регулювати розвал та сходження

На підставі вищевикладеної інформації можна зробити висновок про важливість такої процедури, як регулювання розвалу-сходження, але навіть серед досвідчених автолюбителів зустрічаються власники машин, які важко точно відповісти, коли його треба проводити.

Висококваліфіковані фахівці нашого автосервісу рекомендують робити це у таких випадках:

 • після ремонту рульового керування та елементів підвіски;
 • двічі на рік, поєднуючи виконання даних робіт із сезонною заміною покришок (навесні та восени);
 • у профілактичних цілях, після проходження кожних 20-30 тис. км пробігу (якщо транспортний засіб експлуатується в умовах з дуже поганим дорожнім покриттям, то можна робити це частіше, наприклад після кожних 15-20 тис. км пробігу);
 • якщо машину під час руху починає відводити убік;
 • при нерівномірному зносі шин;
 • після влучення транспортного засобу у велику яму/канаву, відкритий люк тощо;
 • при зміні кліренсу, після вкорочування пружин, вставки втулок;
 • якщо транспортний засіб зазнав великих ударних впливів.

Навіть якщо у разі перерахованих вище ситуацій, ви впевнені, що ваша машина не постраждала, краще не ризикувати, а звернутися за допомогою до фахівців автосервісу.

Що потрібно знати при виборі компанії, які надають послугу регулювання розвалу сходження колес машини

Незважаючи на той факт, що розвал сходження в Києві здійснюють багато СТО та автосервіси, не варто довіряти цю процедуру невідомим фахівцям. На жаль, ситуації, коли автовласник платить гроші, не отримуючи замість обіцяного, все ще трапляються навіть у столиці нашої країни..

Зверніть увагу! Якщо вам пообіцяли зробити розвал сходження, але перед початком робіт навіть не перевірили тиск у шинах транспортного засобу, то ви зіткнулися з некваліфікованими працівниками! Не варто довіряти їм свій автомобіль, а разом із ним і безпеку учасників дорожнього руху!

Щоб не сумніватися в якості спеціалізованих послуг, що надаються, рекомендуємо звертатися до фахівців нашого автосервісу. Ми проводимо комп’ютерний розвал сходження, за допомогою найсучаснішого обладнання та програмного забезпечення. У нас завжди знайдуться цікаві пропозиції для власників транспортних засобів, незалежно від марки/моделі їхнього автомобіля, його року випуску, особливостей конструкції тощо.

У нас передбачено:

 • знижки та подарунки для постійних клієнтів;
 • гарантія на всі види послуг;
 • можливість провести перевірку стану покришок паралельно з налаштуванням розвалу сходження;
 • безкоштовна консультація з питань технічного стану транспортного засобу.

Всі види робіт, які ви знайдете в переліку послуг автосервісу, здійснюються висококваліфікованими фахівцями, за допомогою дорогого, сучасного обладнання.

МАРКИ АВТО

З якими ми працюємо не перший рік. Ми є сертифікованим сервісним центром із професійними механіками.

> 0
Замін проводимо щомісяця
0 %
Замін проводимо протягом 1 дня
0
хвилин потрібно для діагностики
0 %
Задоволених клієнтів
0 км.
Гарантія на роботи спеціалістів
0
Років - загальний досвід роботи механіків
viber telegram