Промивання радіатора печі

Промивання радіатора пічки в Києві

Основні ознаки забивання

  • холодне або ледве тепле повітря заходить в салон
  • запотівання скла 
  • поява запаху охолоджуючої рідини

На СТО MB Master ми проведемо діагностику, зробимо промивання радіатора печі та заправимо якісним антифризом.

Працюємо без вихідних з 8:00 до 20:00

Ціни на послуги

Найменування послуги Легкова Позашляховик
Діагностика кондиціонера (візуальний огляд) 400 грн
Заправка системи кондиціонування (фреон і масло) від 500 грн
Антибактеріальна чистка кондиціонера 600 грн

Чому забивається радіатор пічки?

Коли радіатор пічки автомобіля забивається, це означає, що потік тепла від двигуна не може пройти через радіатор печі, що призводить до нагрівання салону автомобіля та інших неприємностей. Ось деякі причини, через які радіатор грубки може забитися:

Щоб уникнути забивання радіатора печі, рекомендується стежити за станом системи охолодження двигуна, регулярно змінювати фільтри, а також звертатися до фахівців у разі виникнення проблем із системою печі.

Перш ніж промити радіатор пічки, важливо заздалегідь переконатися в наявності засмічення. Для цього на дотик перевіряємо трубки, розташовані між мотором та перегородкою моторного відсіку. Значна різниця в температурі патрубків (один гарячий, а другий холодний або ледь теплий) – явний сигнал зайнятися очищенням. З іншого боку, навіть із двома гарячими патрубками температура повітря в салоні може бути низькою, оскільки антифриз просто не потрапить у забитий радіатор.

Що буде, якщо не мити радіатор

Промивання радіатора – одна з найважливіших процедур, яку потрібно проводити регулярно для підтримки нормальної роботи автомобіля. Якщо не проводити промивання, то на ньому накопичуватиметься бруд, сміття та інші забруднення. Це може призвести до багатьох проблем, які ускладнюють роботу механізму.

Основні проблеми, які можуть виникнути у випадку забитого радіатора печі:

  • Піч дме холодом. Це відсутність або зниження обігріву салону. Якщо радіатор забитий, то гаряча рідина не зможе проходити через систему опалення та вентиляції, що призведе до того, що в салоні стане холодно, особливо в холодну пору року.

  • Неприємний запах. Крім того, забитий радіатор може спричинити проблеми з роботою системи опалення. В цьому випадку в салоні можуть з’явитися запахи антифризу або неприємні запахи гарячого пластику, які можуть спричинити дискомфорт для пасажирів.

  • Поломки двигуна. Якщо не усунути проблему із забитим радіатором, це може призвести до більш серйозних проблем з автомобілем. Насамперед, це може призвести до перегріву двигуна, який може призвести до його поломки.

 

Якщо не проводити регулярного промивання, це може призвести до серйозних наслідків для автомобіля. Зокрема, до пошкодження радіатора, що вимагатиме його заміни.

Термін використання радіатора пічки

Середній термін служби радіатора печі становить від 5 до 7 років, але може бути меншим залежно від якості експлуатації. Якщо він не був замінений протягом цього періоду, його необхідно промити, навіть якщо забивання не спостерігається.

Деякі автомобілі можуть мати нестандартні радіатори. Наприклад, в автомобілях з двигунами V-подібної конфігурації вони можуть розташовуватися на задній стінці моторного відсіку. Це робить процес промивання радіатора складнішим, оскільки доступ до радіатора обмежений. У таких випадках вам знадобиться спеціальне обладнання, щоб промити радіатор.

Вартість спеціального обладнання для промивки радіатора у важкодоступних місцях досить висока. І купувати таке обладнання, щоб 1 раз на 5 років його використовувати, нелогічно.

 

Саме тому ми радимо вам звернутись до фахівців автосервісу MB Master. У нас на станції є всі необхідні інструменти для миття радіатора. До того ж, процедура не часозатратна, тож вам не прийдеться довго чекати. Але і цей час ви можете провести приємно – наприклад, випити кави в кафе на території нашого автосервісу

МАРКИ АВТО

С которыми мы работаем уже не первый год. Мы являемся сертифицированым сервисным центром с професиональными механиками.

> 0
Замен проводим ежемесячно
0 %
Замен проводим в течении 1 дня
0
Довольных клиентов
0 %
Довольных клиентов
0 км.
Гарантии на работы специалистов
0
Лет - общий опыт работы механиков
Edit Template
viber telegram